Ochrana osobních údajů

lis, 3 2023

Napsal : Dalibor Němec

Ochrana osobních údajů

V souladu s evropskou regulací známou jako GDPR (General Data Protection Regulation) jsme na webu Veterinární Krasné Pole zavázáni k ochraně osobních údajů našich uživatelů. Tato stránka slouží k poskytnutí podrobných informací o tom, jak sbíráme, používáme a chráníme vaše osobní údaje. Rozumíme důležitosti vašeho soukromí a chceme, abyste se cítili bezpečně při používání našich služeb.

Zavazujeme se k transparentnosti ve sběru a užívání vašich osobních údajů. Osobní údaje jsou jakékoliv informace, které vás identifikují jako jednotlivce nebo jsou s vámi spojité. Může jít například o vaše jméno, e-mail, adresa, telefonní číslo, ale i o informace související s vaším prohlížečem, IP adresa či cookies.

Našim cílem je zajistit, aby bylo shromažďování a používání vašich osobních údajů transparentní, spravedlivé a v souladu s vašimi právy. Budeme vaše údaje používat pouze za účelem, pro který byly shromážděny, a uložíme je pouze po nezbytně nutnou dobu.

Provádíme přísná opatření pro zabezpečení vašich údajů a ochranu proti jejich neoprávněnému přístupu, ztrátě, zneužití nebo zničení. To zahrnuje fyzická, technická a organizační opatření.

V případě, že máte otázky nebo pochybnosti ohledně zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: [email protected].

Kontaktní informace vlastníka webu: Dalibor Němec, Masarykova 2, 602 00 Brno-střed, Česká republika.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.