UKONČENÍ PROVOZU ORDINACE

Vážení klienti, přátelé,

provoz ordinace bude dočasně přerušen po dobu mateřské dovolené ke dni 31.5.2022.

Děkuji za pochopení a budu se na Vás opět těšit po svém návratu.

Srdečně zdraví L. Šmídová.

Oznámení o přerušení provozu ordinace

Vážení klienti, přátelé,

z důvodu blížících se nových rodičovských povinností dojde předpokládaně v průběhu měsíce května 2022 k mému odchodu na mateřskou dovolenou a v důsledku toho k úplnému přerušení provozu veterinární ordinace bez dřívějšího zástupu.

Omlouvám se všem za vzniklé komplikace, vzhledem k citlivosti celé záležitosti nešlo toto oznámení učinit dříve, až po proběhlých lékařských kontrolách.

Budu věřit, že po mém návratu se opětovně ve zdraví shledáme.

Děkuji velice za pochopení, s přáním všeho nejlepšího do dalších dní a let Vám i Vašim čtyřnohým kamarádům MVDr. Lenka Šmídová (Gajdzioková).

Strach z hluku a ohňostrojů-Sileo!

Blíží se doba svátků a s nimi spojených oslav, které mnohým psům působí panický strach z hluku, petard a ohňostrojů. Proto nabízíme novinku s názvem Sileo-gel, který představuje jediný schválený terapeutický přístup pro zmírnění tohoto akutního strachu u psů. Výhodou je, že při použití zůstává pacient při plném vědomí. Trpí-li Váš pejsek těmito problémy, dopřejte mu klidnější svátky.

Přijímáme nové pacienty

Potřebujete očkování? Preventivní prohlídku? Akutní ošetření?

Navštivte naši Veterinární ordinaci U Radnice v Ostravě – Krásném Poli, kde se o Vašeho domácího mazlíčka postaráme s profesionální péčí a lidským přístupem.