UZAVŘENÍ ORDINACE V TÝDNU OD 6. DO 12.12.2021

VÁŽENÍ KLIENTI,

V TÝDNU OD 6. DO 12. 12. 2021 BUDE ORDINACE ZAVŘENÁ.

V PŘÍPADNĚ NUTNOSTI SE PROSÍM OBRAŤTE NAPŘ. NA KLINIKU YORICA V OSTRAVĚ-PORUBĚ, VETCENTRUM OSTRAVA-PORUBA, PŘÍPADNĚ KLINIKU LIFE HAVÍŘOV MVDr. MARTINA POLÁKA.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ, S POZDRAVEM L. ŠMÍDOVÁ

VSTUP DO VŠECH PROSTOR ORDINACE

Vážení přátelé,

prosím o dodržování platných hygienických předpisů a tedy vstupu do prostor ordinace pouze se schválenou ochranou nosu a úst.

Děkuji za respektování.

S pozdravem L. Šmídová (Gajdzioková).

ORDINAČNÍ HODINY V TÝDNU OD 29.11. DO 5.12.2021

PONDĚLÍ       OTEVŘENO       MEZI     16 A 18 H

ÚTERÝ           OTEVŘENO       MEZI     16 A 18 H

STŘEDA           ZAVŘENO

ČTVRTEK      OTEVŘENO        MEZI     17 A 19 H

PÁTEK           OTEVŘENO        MEZI      9 A 11 H

 

SOBOTA       OTEVŘENO        MEZI      9 A 11 H

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuálně-návrat MVDr. Gajdziokové po mateřské dovolené

Vážení klienti,

dovolte mi na úvod popřát Vám a Vašim čtyřnohým kamarádům vše nejlepší v novém roce 2020, především pevné zdraví.

Zároveň prosím věnujte pozornost aktuálním informacím ohledně chodu ordinace v Krásném Poli.  Vzhledem k pracovní vytíženosti MVDr. Martina Poláka, přebírá ordinaci MVDr. Lenka Gajdzioková-toho času stále na mateřské dovolené. Díky této situaci bude provoz ordinace nadále v omezenějším režimu. Dr. Polák bude provádět složitější operační zákroky v pravidelném čase a to vždy ve středy mezi 8 až 11 hod (dle objednání).

V týdnu od 6. do 10. 1. 2020 bude ordinace otevřená pouze v pondělí a středu odpoledne (upřesnění níže a v kalendáři) z důvodu inventury a budování nového samostatného operačního sálu, omezení se mohou týkat i týdne následujícího, prosím sledujte aktuality a kalendář.

Během následujícího víkendu po 10.1. dojde k úpravě stálejších hodin.

Také prosím o Vaše pochopení z hlediska možnosti komunikace po telefonu vzhledem k péči o malé dítě (bude později upřesněno, v době ordinačních hodin volejte prosím kdykoliv).

Pondělí  6.1 2020 otevřeno mezi 15 a 18 hod.

Středa 8.1.2020 otevřeno mezi 15 a 17 hod.

Předem velice děkuji za Vaše pochopení a zachování  přízně, budu se snažit udělat maximum pro skloubení zajištění péče o malé dítě a provozu ordinace.

Srdečně zdraví L. Gajdzioková.

 

Změna ošetřujícího lékaře a ord.hodin od úterý 2.4. 2018

Vážení klienti,

přes velikonoční víkend dojde k předání ordinace do rukou pana doktora Martina Poláka z naší spřátelené kliniky Life Havířov. Paní doktorka Andrea Froňková odchází na mateřskou dovolenou.

Zároveň dojde k upravení ordinačních hodin z časových důvodů pana doktora Poláka. Prosím o sledování kalendáře.

V době ordinačních hodin se dovoláte přímo panu doktoru Polákovi do Krásného Pole, mimo ordinační hodiny bude tel.se stejným číslem přesměrován na havířovskou Kliniku Life.

Předem velice děkujeme za pochopení.

Od úterý se na vás bude těšit sympatický pan doktor Martin Polák. Věřím, že nám zachováte přízeň a že z této naší spolupráce vzejde nová možnost hlubší diagnostiky a případná reference vážných případů vyžadujících přístrojové vybavení, kterými ordinace v Krásném Poli nedisponuje.

Za celý tým Ordinace U Radnice s milým pozdravem MVDr. Lenka Gajdzioková. Děkuji.

Strach z hluku a ohňostrojů-Sileo!

Blíží se doba svátků a s nimi spojených oslav, které mnohým psům působí panický strach z hluku, petard a ohňostrojů. Proto nabízíme novinku s názvem Sileo-gel, který představuje jediný schválený terapeutický přístup pro zmírnění tohoto akutního strachu u psů. Výhodou je, že při použití zůstává pacient při plném vědomí. Trpí-li Váš pejsek těmito problémy, dopřejte mu klidnější svátky.

Přijímáme nové pacienty

Potřebujete očkování? Preventivní prohlídku? Akutní ošetření?

Navštivte naši Veterinární ordinaci U Radnice v Ostravě – Krásném Poli, kde se o Vašeho domácího mazlíčka postaráme s profesionální péčí a lidským přístupem.