Aktuálně-návrat MVDr. Gajdziokové po mateřské dovolené

Vážení klienti,

dovolte mi na úvod popřát Vám a Vašim čtyřnohým kamarádům vše nejlepší v novém roce 2020, především pevné zdraví.

Zároveň prosím věnujte pozornost aktuálním informacím ohledně chodu ordinace v Krásném Poli.  Vzhledem k pracovní vytíženosti MVDr. Martina Poláka, přebírá ordinaci MVDr. Lenka Gajdzioková-toho času stále na mateřské dovolené. Díky této situaci bude provoz ordinace nadále v omezenějším režimu. Dr. Polák bude provádět složitější operační zákroky v pravidelném čase a to vždy ve středy mezi 8 až 11 hod (dle objednání).

V týdnu od 6. do 10. 1. 2020 bude ordinace otevřená pouze v pondělí a středu odpoledne (upřesnění níže a v kalendáři) z důvodu inventury a budování nového samostatného operačního sálu, omezení se mohou týkat i týdne následujícího, prosím sledujte aktuality a kalendář.

Během následujícího víkendu po 10.1. dojde k úpravě stálejších hodin.

Také prosím o Vaše pochopení z hlediska možnosti komunikace po telefonu vzhledem k péči o malé dítě (bude později upřesněno, v době ordinačních hodin volejte prosím kdykoliv).

Pondělí  6.1 2020 otevřeno mezi 15 a 18 hod.

Středa 8.1.2020 otevřeno mezi 15 a 17 hod.

Předem velice děkuji za Vaše pochopení a zachování  přízně, budu se snažit udělat maximum pro skloubení zajištění péče o malé dítě a provozu ordinace.

Srdečně zdraví L. Gajdzioková.